Müşterilerinizin hizmet ver ürünlerinize erişmesini kolaylaştırın, rakiplerinizden bir adım önde olun !

Müşterileri Profilinize Uygun Mobil Çözümler

Artık Çevrimiçi olmuyor; çevrimiçi yaşıyoruz. Tüm dünyada her yaş gurubuna mensup bireyler akıllı telefon ve cihazları ile yaşantılarına devam etmekteler.Akıllı telefonların bir uzvumuz olması durumu tabiri caizse yerinde bir tanım olacaktır. Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse de tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak kodlanmış olan yazılım çalışmalarına verilen isimdir.Genelde bu tür uygulama sistemleri mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik taşımadıklarını belirtmek isteriz. Bu tür uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak kodlanmayı gerektirmektedir.

Eğer ki çalışmanızın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışabilir bir hale gelmesini istiyorsanız o halde uygulamalarında IOS tabanlı olarak geliştirilmesi üzerinde mutlak surette durulması gerekiyor. Günümüzde artık mobil uygulamanın son derece büyük önem arz etmiş olduğunu söyleyebiliriz. Mobile Uygulama(IOS ve Android) neden bu kadar önemli olduğu da doğal olarak bazı kişiler tarafından merak edilmeye de başlanıyor.

Neden Mobil Uygulama Yaptırmalıyız ?

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve çağ üstüne çağ atlamamız birçok işin insan gücünün yerine makinelerin ve özel yazılımlar tarafından yerine getirilmesinin biz insanlara daha çok fazla zaman kazandıracağı düşünülse de bu durum tam aksi yönde ilerlemektedir. Artık zaman eskisi kadar yeterli değil ! Belki bazı iş yüklerinden sıyrılmış olsak da teknolojinin güzellikleri olan sosyal medyalar, daha fazla prodüksiyonlar ve daha fazla internet aktivasyonları internette daha fazla gezinmemize daha fazla ve daha ucuza üretilen arabalar nedeni ile trafikte daha fazla kalmamıza neden olduğunu örnekleyebiliriz. Çağımızın getirdiği yenilikler kendimize ve ailemize zaman harcamamıza engel olmaktadır. Bu sebeple günümüz insanları daha pratik çözümler üretme arayışı içerisine girmiş durumdadırlar. Bir sistem gerekli internet satış temsilcisine tek tuş ile tüm satış sitelerine aynı anda ürün satabilmeli. Bir sistem gerekli trafikte zaman harcayan şöföre boş yolları gösterecek ve yol haritası çıkarmaya,bir sistem gerekli aile babasına tüm aile fertlerine tek bi soru ile neredesin diye sorarak bilgi edinmesine, buluşacak olan kişinin birbirine konum atmasına çünkü zaman çok kısıtlı !

Zamanın bu denli kısıtlı olması zamanın değerinin önemini ortaya koymaktadır. Bu sebeple şirketler müşterilerine bir adım daha yaklaşabilmek, rakiplerinin bir adım ötesinde olabilmek adına satmış oldukları ürün ve hizmetlerini daha kolay sunabilmek adına kolay erişim hizmetleri çıkarmaya başladılar.Artık evine usta arayan müşteri tek tuş ile fiyat teklifi alabilmeli, artık bi taksiye ihtiyacı olan bi kişi bulunduğu yerdeki taksi durağını bulup, bulunduğu noktayı taksiciye tarif edip zaman kaybetmemeli tek tuş ile taksi ayağına kadar gelmeli, acıkan kişi tek tuş ile yemek siparişi verebilmeli işte bunu yapan işletmeler şimdi mobil uygulamada pastanın en büyük payına sahip olan ve şirket cirolarını hergün daha fazla yükselten şirketlerdir.Çünkü rakipleri halen ilkel ve rakipleri halen yeni müşteri portföyünün taleplerini anlamış değil ! Ticaret yenilikleri önceden görüp harekete geçmektir.

TOP